Strona główna -> KLASY GIMNAZJUM -> Projekt Edukacyjny
         IMIENINY:
 10 dni dookoła Polski...2013-06-10  

Każdy uczeń, aby ukończyć gimnazjum, miał obowiązek wziąć udział w jednym z wybranych projektów. Uczennice (Sandra Baranowska, Adrianna Feiffer, Marta Kasperska i Oliwia Rejent) wybrały projekt prowadzony przez p. Izabelę Surmacewicz - Knop, pt.”10 dni dookoła Polski”.

Na początku każda z dziewcząt miała za zadanie zapoznać się z atrakcjami turystycznymi określonej części kraju. Wspólnie ustaliły wybór miejscowości i opracowały trasę wycieczki. Początkowo miał powstać folder prezentujący poszczególne miasta , później jednak postanowiły nakręcić film. Doszły do wniosku, że będzie to lepsza forma prezentacji. W czerwcu odbył się wyjazd do Leszna. Dziewczyny odwiedziły najcenniejsze zabytki i atrakcje tego miasta oraz udokumentowały to, co zobaczyły. Dnia 8-10 czerwca zbierały informacje na temat wcześniej wybranych miast Polski, a także nagrywały materiał potrzebny do filmiku. Następnie zabrały się za łączenie wszystkich elementów, dzięki którym powstał film prezentujący zabytki na terenie Polski pochodzące z różnych okresów historycznych. Ponadto wykonały mapę Polski przedstawiającą przykładową trasę podróży po tych miejscach.

FILM

Film został wyświetlony uczniom gimnazjum 25 czerwca i spodobał się wszystkim widzom, szczególnie część „Za kulisami”.

I.S-K                  

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6714986      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia