Strona główna -> REDAKCJA
         IMIENINY:
 1.Rocznica naszej działalności2007-04-18  
 

360 dni minęło jak jeden dzień- te nieco przerobione słowa piosenki z kultowego serialu "40latek" podśpiewują pełni zapału i pomysłów redaktorzy tejże strony.

Przez ten rok nauczyliśmy się wielu interesujących i przydatnych rzeczy, opanowaliśmy tworzenie strony www.mochy.bior.pl, zżyliśmy się i każdy z nas wykształcił swój indywidualny styl pisania artykułów.

Wiemy, czego od nas wymaga nasz szefuncio, a i on wie, czego może wymagać od nas.

Często mówimy: „Jak ten czas szybko leci"- to prawda, ale zważywszy na ilość wpisów, które pojawiły się na łamach naszej strony, można wywnioskować, iż my nie marnujemy czasu i pieniędzy naszych sponsorów.

Pomimo, że nasz zespół opuściło kilka bardzo aktywnych osób, to pozostała ekipa, przyjąwszy w swoje progi świeżą krew, wciąż nie zwalnia tempa i zwalniać nie będzie - OBIECUJĘ:)

Życzę sobie i reszcie mojej ekipy, abyśmy w kolejny rok weszli z zapałam i chęcią do pracy i aby ten rok upłynął równie mile jak miniony.

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5022339      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia