Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
         IMIENINY:
 2 Turnieje 1 medal!2017-05-06  
Najpierw - 29 kwietnia, odmłodzona ale bez rezerw ekipa rywalizowała w Turnieju Oldboys Znicz Obra Cup, w którym trzeba było rozegrać aż 5 meczów. Niestety mimo dobrej gry, zabrakło skuteczności i jedno zwycięstwo, 3 remisy i jedna porażka dała nie drugie, a 3 miejsce w Turnieju. Pierwsza drużyna gospodarzy była zdecydowanie najlepsza, ale reszta zdecydowanie w naszym zasięgu.
Podium i ogrywanie nowych zawodników jednak cieszy, bo bez zawodników rezerwowych rywalizacja w gronie sześciu drużyn łatwa nie była.


Także w Zbąszynku w podobnym Turnieju, podobnie było 6 drużyn, ale tutaj rywalizacja była grupowa, a potem o miejsca. Skład znów bez rezerw, ale tym razem w dodatku i bez młodszych oldbojów nie dawał szans na walkę o czołowe lokaty. Ostatecznie jedyna zwycięstwo było w meczu o 5 miejsce. No cóż, to powinno tylko motywować do większej mobilizacji w innych turniejach.
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4145595      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia