Strona główna -> K E R i I -> Aktualności
         IMIENINY:
 A w sercach ciągle maj...2011-11-20  

Ten swoisty Zjazd Seniorów zaszczycili swoją obecnością koleżanki i koledzy zrzeszeni w innych kołach, między innymi z Nowej Wsi, Kaszczoru i Wolsztyna, a także pojedyncze osoby które nie należą do żadnego z klubów seniora, ale które spotkać się w tak miłym gronie po prostu chciały.

Szef mocheńskiego Koła Emerytów Rencistów i Inwalidów Leon Rozynek dostał bukiety wręczone wraz z gratulacjami od Zarządów Klubów Seniora działających w Powiecie Wolsztyńskim.

Wieczór na dworze, jak to w listopadzie, nie należał do najpiękniejszych, ale atmosfera podczas spotkania była wręcz wiosenna. Wigoru wystarczyło nie tylko do wesołych rozmów przy smacznym posiłku, ale i do pełnych wigoru parkietowych pląsów.

I jak zwykle przy rozstaniu padały pytania, kiedy następne takie spotkanie? Pewnie niedługo, bo nie ma na co czekać, a i karnawał nadejdzie szybciej niż sie wydaje.
...nie było końca!

podziękowaniom...

...tańczą drudzy

tańczą jedni...

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5012509      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia