Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 BALIK KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU2017-02-16  

             Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było u nas.
Nasz bal karnawałowy odbył się w czwartek 16 lutego. Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, biedronki, pingwinki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana i wiele innych. Dzieci było bardzo trudno rozpoznać.
W pierwszej kolejności dzieci miały możliwość pozowania do zdjęcia grupowego oraz zdjęć indywidualnych. Następnie wszyscy uczestnicy balu zgromadzili się w sali maluszków. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia balu animatora z firmy fotograficznej, który zachęcał wszystkich do tańca przygotowaną muzyką. Dzieci świetnie bawiły się uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w zabawach prowadzonych przez animatora. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku dzieci otrzymały słodkości, popcorn i owoce.
Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym milusińskim, a to było głównym celem tego balu.


Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4448035      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia