Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 BALIK KARNAWAŁOWY2018-02-06  

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.
Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.Tak też było u nas. W naszym przedszkolu Bal Karnawałowy odbył się 6 lutego.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, motylki, strażaków, piratów, policjantów (których było w tym roku najwięcej) i wiele, wiele innych. Niektóre dzieci było bardzo trudno rozpoznać.
O 9.30 wszyscy zgromadziliśmy się w sali maluszków, której wystrój wprowadził nas w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy.
Pani Dyrektor Barbara Utrata i Pan Rafał Firlej (który jak zwykle zadbał o oprawę muzyczna i efekty specjalne w postaci świateł i dymu) przywitali wszystkich i zaprosili do zabawy. Dzieci bawiły się wspaniale uczestnicząc w różnych zabawach i konkursach. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Podczas odpoczynku dzieci otrzymały owoce. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową. Wszyscy na zakończenie otrzymali słodką niespodziankę. Bal umożliwił dzieciom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, a to było głównym celem tego balu.
Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok !

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4452798      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia