Strona główna -> RYWAL-KLON -> Trampkarze
         IMIENINY:
 Bez oporu!2010-03-27  
27 marca Trampkarze z Moch powrócili do zmagań piłkarskich w rundzie wiosennej. Rundę rewanżową  rozpoczęliśmy z drużyną z Boguszyna. Przeciwnik słaby i mało wymagający. Mecz to było raczej jednostronne widowisko. Chłopcy pamiętali jeszcze jesienny wynik w Boguszynie. A było to 0 - 11 dla nas. Zagraliśmy w prawie optymalnym składzie.
 
Już po kilkunastu minutach festiwal strzelecki rozpoczął Artur Pohl, który zdobył w sumie siedem goli w tym spotkaniu. Jedną bramkę dołożył Miłosz Kalitka. Nie ustrzegliśmy się kilku błędów, które mogli wykorzystać goście, ale dobrze spisywał się w bramce Mateusz Wita.
 
oby tak zawsze!
 
Boguszynianie oddali zaledwie cztery strzały w kierunku bramki. Ostateczny wynik to 8 – 0 i tym samym trzy punkty zostają w Mochach. Następne spotkanie dopiero 10 kwietnia w sobotę z liderem naszych rozgrywek Obrą Kościan. Oby również dopisało nam szczęście J Przypomnę tylko, że po rundzie jesiennej Trampkarz  "Rywal – Klon" Mochy zajmował trzecie miejsce w tabeli. Sobotni mecz pozwala nam mieć nadzieję (choć droga jeszcze daleka…), że powalczymy o medalowe miejsce!!!  Tego chłopakom i sobie życzę.
 
Mateusz Wawrzyniak          
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 6170016      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia