Strona główna -> K G W -> Aktualności
         IMIENINY:
 Bo Mamy, mamy kochane!2013-05-19  
Wprawdzie tydzień przed kalendarzową datą, ale  za to w odpowiednim nastroju i naprawdę licznym gronie, spotkały się kobiety w mocheńskiej sali wiejskiej zaproszone przez organizatorki kobiety z Koła Gospodyń Wiejskich. Szczególnie gorąco witane były starsze działaczki, które dzisiaj są już nie tylko kochanymi mamami, ale także babciami.
Za to na scenie panował młodzieńczy wigor. I to nie tylko tryskający z występów przejętych przedszkolaków, czy szkolnej młodzieży, ale także składających życzenia, szefowej KGW Bożeny Wajs oraz sołtysa Marka Malcherka.
No, a gość specjalny, który śpiewem nie tylko spowodował wspólne muzykowanie, ale wywołał nawet wzruszenie. Nie pierwszy raz ksiądz Ryszard udowodnił, że na zadowoleniu własnych parafianek naprawdę mu zależy. W zamian otrzymał brawa i ciepłe uśmiechy zadowolonej sympatii.
Piękna pogoda i smaczne ciasto powodowały, że i na rozmowach w tym maminym gronie czas płynął bardzo miło. Ja się do życzeń przyłączam, pozostając w nadziei, że uśmiechnięte będą także te codzienne dni.


redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4847394      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia