Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
         IMIENINY:
 Bo trawa była za zielona?...2013-11-10  
Ostatni tegoroczny mecz na zielonej murawie, rozegrany w Solcu z najbliższym naszym rywalem, miejscową BRZOZĄ, należał do jednego z najciekawszych. Chociaż poziom gry był daleki od oczekiwanego, to jednak obie drużyny stoczyły mecz naprawdę emocjonujący z zaskakującymi zwrotami akcji.
Najpierw inicjatywę przejęli piłkarze RAMOLA, których akcje były zgrabnie budowane i dochodziło do interesujących prób ich wykończenia, ale... gola strzelili gospodarze i to już po kilku minutach gry.
Kiedy gra się wyrównała, a groźniejsze sytuacje stwarzali po swoich kontrach miejscowi i nic nie zapowiadało wyrównania, to... ono padło i na przerwę drużyny schodziły przy stanie 1-1.
Za to na same otwarcie drugiej połowy, goście wykorzystują błąd bramkarza i obejmują prowadzenie, które utrzymują do samej końcówki meczu. W tym czasie i jedni i drudzy marnują naprawdę wyśmienite okazje do zmiany wyniku. I kiedy wydawało się, że tego już nikt nie zmieni, padło najpierw wyrównanie, a potem... zamiast wyprowadzenia zabójczej kontry, piszący te słowa zamiast piłki kopie w ziemię, traci piłkę, a drużyna... gola, który daje zwycięstwo gospodarzom.
Trochę szkoda, bo mecz był na remis. zadowolenie byli jednak jedni i drudzy, mimo że podczas walki na boisku nie brakowało i ostrych spięć. Nawet deszcz lunął z nieba tuż po zakończeniu ostatniego pojedynku w 2013 roku na zielonej murawie.

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6027330      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia