Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 4-8
         IMIENINY:
 Brązowy medal Mistrzostw Polski Igora na Olimpiadzie Taekwondo2017-06-02  

Sprawozdanie z wyjazdu na zawody

W dniach od 2.06 do 4.06 2017 r. pojechałem z moim klubem UKS Taekwondo Wolsztyn na Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych do Drzonkowa w ramach XIII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Sportach Halowych.

W piątek w godzinach przedpołudniowych wyjechaliśmy z Wolsztyna na zawody. Po dotarciu na miejsce wszyscy zawodnicy przeszli kontrolę wagi, tzn. sprawdzenie, czy mieszczą się w podanych kategoriach wagowych. Następnie poszliśmy z trenerami na kolację. Chwilę po kolacji udaliśmy się do autobusu po bagaże, aby zakwaterować się w pokojach. Po zaaklimatyzowaniu się nadszedł wieczór. Przygotowywaliśmy się do spania, aby mieć siły na następny dzień. Następnego dnia rano o 7.00 była pobudka, a o 7.30 śniadanie. Po śniadaniu udaliśmy się na główną salę sportową. O godzinie 9.00 rozpoczęły się konkurencje sprawnościowe. W tej konkurencji zająłem szóste miejsce. Cały dzień razem z kolegami wypoczywaliśmy i rozmawialiśmy. Pod koniec dnia poszliśmy na kolację, a następnie do pokoi przygotować się i spakować na kolejny dzień zawodów. Poszliśmy spać o 21.30.

Następnego dnia rano wstaliśmy o godzinie 7.00, ubraliśmy się w stroje sportowe i udaliśmy się na śniadanie. Tego dnia odbywały się walki. Byłem bardzo zestresowany, ale wiedziałem, że dam radę. W rezultacie zdobyłem trzecie miejsce, po stoczeniu trzech walk, tj. dwóch wygranych i jednej przegranej. Wszyscy koledzy z mojego klubu zajęli wysokie miejsca.

Po uroczystym zakończeniu zawodów z taekwondo, po wręczeniu medali i gratulacjach wróciłem do domu bardzo zadowolony, a rodzice byli ze mnie dumni.

Igor Płatników             

Gratulujemy Igorowi sukcesów!

O zawodach można przeczytać na stronie: www.oom2017.zgora.pl

Stamtąd także pochodzą zdjęcia


redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6026748      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia