Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> PODSTAWÓWKA 1-3
         IMIENINY:
 CO SŁYCHAĆ U CZŁONKÓW KÓŁKA PLASTYCZNEGO? 2017-12-05  

Do kółko plastycznego należy 30 uczniów klas I-III. Zajęcia odbywają się w 2 grupach, w każdy wtorek po lekcjach. Dzieci poznają różne techniki plastyczne, wykonują prace na konkursy. Prace wykonane przez członków prezentowane są na korytarzu szkolnym przy stołówce.

5 grudnia grupa 17 osób uczestniczyła w warsztatach plastycznych zorganizowanych przez hurtownię "Vika" w Wolsztynie. Na warsztatach dzieci wykonały bałwanka, choinkę i Mikołaja. Wykonując te ozdoby dzieci wykorzystały materiały dostępne w hurtowni: styropianowe kule, druciki kreatywne, magnesy, patyczki oraz gotowe zestawy piankowe. Każde dziecko może spróbować swych sił i rozwijać swoje zdolności plastyczne.

Członkowie kółka wykonali też prace na ozdobę świąteczną do Hurtowni „Papierowa sowa” w Lesznie oraz 8 uczniów naszej szkoły wykonało szopki bożonarodzeniowe na konkurs zorganizowany przez Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Przemęcie. Wyniki już 19 grudnia!!!

GALERIA

Elżbieta Wita          

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4021310      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia