Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Czas spędzony z rodziną-najlepsze zajęcia dodatkowe….2020-02-22  

Wychowawczynie klas pierwszych zorganizowały w dniu 22 lutego 2020 roku wyjazd integracyjny w ramach realizowanej innowacji. Cała grupa liczyła 61 osób. Byli to rodzice uczniów, a także rodzeństwo oraz inni członkowie rodzin. 

Najpierw byliśmy 2 godziny w Jump Park Trampolin, gdzie atrakcji jest co niemiara, a potem udaliśmy się do kina, gdzie obejrzeliśmy film pt. "Gang zwierzaków”. Chociaż w filmie głównymi bohaterami były zwierzęta, to jednak w piękny sposób zostały pokazane najważniejsze wartości w naszym życiu, takie jak rodzina, przyjaźń, tolerancja, szacunek i wzajemna pomoc w trudnych sytuacjach. Potem był czas na posiłek i powrót do domu.

GALERIA

    Nasze rodzinne spotkania pozwalają dzieciom spędzić czas wolny z rodzicami, a nam wychowawcom umożliwiają budowanie dobrych relacji z rodzicami i dziećmi. Możemy obserwować, jak dziecko zachowuje się w grupie rówieśników, czy potrafi współdziałać w zespole, czy ktoś nie jest izolowany od grupy? Swobodne rozmowy podczas wycieczek są inne niż krótka wymiana zdań podczas otwartych drzwi, kiedy rodzic zazwyczaj się śpieszy do innych wychowawców. To tu czasami rodzice powiedzą o takich sprawach, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemów w nauce czy zachowaniu ucznia. Myślę, że te spotkania będą kontynuowane.

E. Wita, L. Kluczyńska                  

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6622084      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia