Strona główna -> RAMOL -> FUTSAL OLDBOJÓW
         IMIENINY:
 DĄB był za twardy dla RAMOLA!2018-02-11  
Rewanżowy mecz z DĘBEM Kębłowo, w którym zadowalał nas wynik remisowy, który był najważniejszym w pierwszej edycji Ligi Oldbojów 50+, był najgorszym w wykonaniu piłkarzy RAMOLA. I to od samego początku. Wprawdzie, kiedy chce się mecz zremisować, trzeba grać o zwycięstwo, ale... z głową. I tego właśnie nam zabrakło. Od początku, zamiast naprawdę twardo stanąć w obronie i przetrzymać rywali w nerwowości, chcieliśmy kontrować pozwalając na wrzutki i walkę w powietrzu z mocniejszymi i ostrzej grającymi piłkarzami DĘBA. Szybko straciliśmy gola z takiej właśnie piłki, którą wykorzystał napastnik rywali, po błędzie naszego obrońcy i bramkarza.
Niestety i nasza reakcja na ten cios była kiepska. Niby przycisnęliśmy, ale ataki były za rzadko składne, a za często chaotyczne i indywidualne. A rywale i liczniejsi i mądrze grający i z korzystnym wynikiem, pokazali nam, jak się realizuje taktykę z korzystnym wynikiem. I tak do końca meczu. Jak już nawet mieliśmy swoje sytuacje, to i tak zabrakło skuteczności, a rywale kontrowali i to groźniej i skuteczniej. Chociaż akurat gole to wpadły niestety te z tych, które potocznie określa się "głupimi". My - Krzysztof Stankowski - odpowiedzieliśmy w ostatniej minucie i był to gol honorowy, ustalający wynik 1-3!
Jesteśmy źli, nie na wynik i porażkę, bo oczywiście rezultat nie jest żadną niespodzianką. To DĄB miał i szerszą i o wiele bardziej zgraną drużynę. My znów z krótką ławką i kontuzjami. Wkurza nas, a na pewno mnie styl, a właściwie jego brak. Sama ambicja to za mało. Wiem, że mogliśmy zagrać lepiej. Czy zdołalibyśmy wygrać, pewnie i tak nie, ale... łatwiej by się z boiska schodziło. Z drugiej strony... tym chętniej będziemy czekać na następną edycję tej Ligi, bo wierzymy że będzie i to liczniejsza. Teraz gratulujemy kolegom z Kębłowa, bo byli lepsi. Jeszcze! :)


Dołączam kilka zdjęć z tego meczu i wszystkie wyniki Ligi, chociaż podsumowanie nastąpi dopiero podczas jednodniowego Turnieju Podsumowującego 18 marca. 
pliki do pobrania:
- W Y N I K I
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4625869      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia