Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
         IMIENINY:
 Debiut w Obrze wypadł nieźle...2016-07-03  
Podczas Turnieju Oldbojów "Obra Cup" rozgrywanego na małych trawiastych boiskach w Obrze, a zorganizowanym przez miejscowy klub piłkarski Znicz, znów postawiliśmy rywalom ostre warunki.

W pierwszym meczu jednak zgubiła nas zbyt wielka ochota na szybkie odrobienie straty po nieszczęśliwie straconym pierwszym golu. Doświadczeni piłkarze z Siedlca wykorzystali nasze odkrycie się i wypunktowali nas po mistrzowsku ostatecznie wygrywając 4-2.

W drugim pojedynku z Gromem Wolsztyn okazaliśmy się spokojniejsi i to my zadaliśmy decydujący cios odnosząc wreszcie zwycięstwo nad groźnym rywalem, który w pierwszym meczu zremisował z gospodarzami.

Z kolei my w ostatnim pojedynku, właśnie z oldbojami Znicza dokładnie w taki sam sposób ulegliśmy i ostatecznie zakończyliśmy zmagania na 3 miejscu. Graliśmy zwyczajnie zbyt nerwowo.


Po sportowych zmaganiach atmosfera poprawiła się podczas konsumpcji przygotowanej przez gościnnych gospodarzy, których w rewanżu zaprosiliśmy na Turniej do Moch.
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4845804      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia