Strona główna -> MOCHY -> Mochikanie
         IMIENINY:
 Dla Igi, bo... możeMYrazem2019-10-26  

Kolejny raz mieszkańcy Moch, sąsiednich wiosek oraz najbliższa rodzina małej Igi pokazali, że można pomóc potrzebującym przy zabawie, ćwiczeniach oraz przyjemnych pogawędkach przy kawie i smacznym cieście. Podczas akcji charytatywnej, która miała miejsce 26 października 2019 roku w szkolnej hali sportowej zebraliśmy 23 675, 35 złotych. 

Jest to wspaniała kwota, którą osiągnęliśmy dzięki wsparciu finansowemu i rzeczowemu ogromnej grupy sponsorów. Podczas imprezy miało miejsce wiele atrakcji: joga dla dzieci i dorosłych, ćwiczenia udzielania pomocy przedmedycznej, loteria, licytacje, pokaz tańca towarzyskiego w wykonaniu uczniów naszej szkoły - Wiktorii Wita i Łukasza Włodarczyka oraz pokaz dżudo klubu z Przemętu. 

Wielką niespodzianką był przyjazd Katarzyny Sobierajskiej - medalistki Mistrzostw Polski juniorek młodszych w judo. Zawodniczka jest wychowanką klubu sportowego UKS Pohl judo Przemęt, obecnie trenującą w AZS UW Warszawa pod okiem Zdzisława Grochowskiego uchodzącego za jednego z najlepszych trenerów tej dyscypliny. 

Na koniec imprezy wszyscy z wielkim zainteresowaniem obejrzeli pokazy strażackie na boisku szkolnym. Uczestnicy akcji wyszli z hali z nagrodami, które otrzymali dzięki zakupionym cegiełkom.

Dziękujemy dyrekcji szkoły za udostępnienie obiektu, a pracownikom obsługi za sprzedaż ciasta oraz pomoc w sprzątaniu. Pani Monice dziękujemy za animacje dla dzieci, a Magdzie i Patrycji za słodką watę i popcorn.

GALERIA

A wszystko to udało się dzięki pomysłowi Beaty, Magdy i Judyty przy wielkim wsparciu druhów z OSP pod przewodnictwem Marcina, Rady Sołeckiej Moch oraz ogromnej pomocy rodziny małej Igi.

Zawsze można na was liczyć !!!

Dziękujemy wszystkim za wszystko, a małej Idze życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

E. Wita           

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 6034773      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia