Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Doświadczenie i świeża krew w Radzie Rodziców...2016-09-07  
Najpierw na ogólnym spotkaniu w hali sportowej, zgromadzonym rodzicom garść świeżych informacji przekazała pani Dyrektor Małgorzata Zielińska. Poruszyła zarówno zmiany wynikające z nowej, wciąż trwającej reformy szkolnictwa, a także o przygotowaniu szkoły do nowego roku szkolnego, zarówno logistycznego, jak i dydaktycznego. Tutaj na plan pierwszy wysuwa się przejście już na wyłączne korzystanie jedynie z elektronicznego dziennika lekcyjnego. Przedstawiła też kosmetyczne zmiany kadrowe, wynikające z przejściem na emeryturę pani Pietrzak oraz na urlop dla poratowania zdrowia pana Kruka, którego zastąpi na ten czas pan Aleksander Kuźniak, który osobiście przedstawił się rodzicom.
Potem przewodniczący Rady Rodziców pan Wojciech Smerdka podziękował wszystkim wspierającym go w działaniach za rok bogatej działalności i zachęcał do dalszego nieustającego wspomagania Szkoły zarówno w imprezach, jak i wzbogacaniu szkolnej bazy służącej naszym przecież dzieciom.
Stan finansów i decyzje o zmianie ubezpieczyciela przedstawił skarbnik pan Jarosław Kędzierski, uzasadniając zasadność tej decyzji. Wysokość składki się nie zmienia, to wciąż 46,zł - płatne do końca września w sekretariacie szkoły.


Po tej części wychowawcy spotkali się z rodzicami w swoich klasach, gdzie uszczegółowiono dyskusje i dokonano wyborów przedstawicieli do nowego Zarządu Rady Rodziców.
Na spotkaniu klasowych "jedynek" dokonano wyboru nowego Zarządu. Nowych przedstawicieli nie zabrakło, ale cały Zarząd został wybrany w identycznym składzie, jak w ubiegłym roku. I na pewno jest to wyraz zaufania i docenienia sposobu zarządzania Radą, a nie ucieczka od odpowiedzialności. Pierwszą decyzją było utrzymanie wielkości składek: 30,-zł za pierwsze dziecko, 20,zł za drugie i 0,-zł za każde następne.
Nowemu Zarządowi życzymy nie gorszego roku, a zważywszy że ma on już spore doświadczenie jesteśmy przekonani, że tak właśnie będzie.
pliki do pobrania:
- WARUNKI UBEZPIECZENIA
- POLISA UBEZPIECZENIA NNW
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 3514387      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia