Strona główna -> MOCHY -> Mochikanie
         IMIENINY:
 Dożynki:):):)2006-09-11  
Dnia 27.08.2006r. w Mochach odbyły się dożynki.:)

O godzinie 1500 na krzyżówce zebrało się wielu ludzi by podziwiać przebranych w śmieszne stroje ludzi występujących w korowodzie. Za korowodem wszyscy udali się na stadion, gdzie na bieżni jeszcze raz był zaprezentowany korowód i wybierano najlepszy strój... (moim zdaniem to chyba wszyscy powinni zdobyć pierwsze miejsce, dlatego że wszystkich stroje były zabawne i godne pierwszego mniejsca)

Po korowodzie głos zabrał pan Skorupka - nasz sołtys a po nim pani Gorzelniak - „nasza wójtowa”, która później pokroiła i rozdała chleb całej „publiczności”.

Następnie odbyło się przedstawienie uczniów z naszej szkoły i troche młodszych kolegów i koleżanek , a po nim odbyło się losowanie wcześniej zakupionych losów i ci, którzy mieli szczęście na pewno coś wygrali:).

O godzinie 1900 zaczęła się zabawa na której wszyscy, którzy mieli ochotę bawili się do rana.:):)

Myślę, że każdemu podobały się tegoroczne dożynki, ponieważ czas był tak wspaniale zorganizowany, że chyba nikt się nie nudził:):);)

    

KGW przy strojeniu   

           SYLWIA


<- powrót        
 liczba odwiedzin: 6170114      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia