Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 DZIEŃ BABCI I DZIADKA2016-02-05  

Święto Babci i Dziadka to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

W naszym przedszkolu zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez przedszkolnych. 5 lutego w Sali Wiejskiej w Mochach odbyła się ta wspaniała impreza. Na początku Pani Dyrektor Barbara Utrata powitała wszystkich gości, a także dzieci, które podczas części artystycznej pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Grupa dzieci 5-6- letnich przygotowała także pokaz mody dla Seniora. Dzieci w formie wierszy złożyły Dziadkom i Babciom serdeczne życzenia.Program artystyczny zapewnił przybyłych gości o tym, że ich wnuczęta posiadają zdolności muzyczne, taneczne oraz aktorskie.
Dzieci wręczyły laurki i niespodzianki swoim Dziadkom, a następnie zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.
Na koniec uroczystości dzieci zaprosiły swoich gości do wspólnej zabawy przy muzyce oraz konkursów.
Ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków. Dziękujemy wszystkim za obecność.

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości- szczególnie rodzicom dzieci 3-4-letnich z grupy pani Joli oraz panu Grzesiowi Thiel za oprawę muzyczną i prowadzenie zabaw i konkursów. redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4847229      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia