Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 DZIEŃ BABCI I DZIADKA2017-01-24  

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego 24 stycznia w Sali Wiejskiej w Mochach odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.
Licznie przybyli goście zasiedli przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na początku Pani Dyrektor Barbara Utrata powitała wszystkich gości, a także dzieci oraz złożyła w imieniu wszystkich serdeczne życzenia wszystkim zaproszonym gościom.
Na twarzach dzieci widać było ogromną radość oraz skupienie. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę, taniec, teatr i skecze mogły podziękować swoim dziadkom za miłość, troskę i cierpliwość. Dzieci zaprezentowały program artystyczny, a następnie wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej się zaprezentować. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami i Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. Kolejną atrakcją były wspólne tańce i zabawy przy muzyce.
Atmosfera tej uroczystości była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!
Dziękujemy wszystkim za obecność. 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości- szczególnie Rodzicom dzieci 4-5-letnich z grupy pani Joli oraz panu Grzesiowi Thiel za oprawę muzyczną i prowadzenie zabaw.  

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4449972      online: 3

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia