Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 DZIEŃ BABCI I DZIADKA2018-01-23  

Kochani!
Z okazji Dnia Babci i Dziadka
życzymy Wam wszystkiego o czym marzycie
i pragniemy Wam podziękować
za Wasz trud i ciężką pracę.

We wtorek 23 stycznia cała społeczność przedszkolna świętowała Dzień Babci i Dziadka na Sali Wiejskiej w Mochach.
Pani Dyrektor Barbara Utrata dokonała otwarcia imprezy witając wszystkich przybyłych gości i składając im serdeczne życzenia. Każda grupa przedszkolna przedstawiła swój program artystyczny. Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki, tańce, grę na instrumentach oraz inscenizację Jasełek. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie i opiekę. Wszędzie słychać było gromkie „ Sto lat”, które bardzo wzruszało gości. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi laurkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki oraz wspólne zabawy i tańce. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna radości. Święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu, wzruszeń i radości, który z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.


Składamy serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pomogli w zorganizowaniu tej wspaniałej uroczystości, w szczególności Rodzicom dzieci 4-5-letnich z grupy pani Basi Matysiak za upieczenie pysznych ciast, kelnerowanie i pomoc w sprzątaniu, a także panu Rafałowi Firlejowi, który zadbał o oprawę muzyczną uroczystości.

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4544458      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia