Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 DZIEŃ BABCI I DZIADKA2019-02-01  

1 lutego w Sali Wiejskiej w Mochach, odbyła się wspaniała uroczystość, z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na początku Pani Barbara Matysiak powitała wszystkich zgromadzonych oraz złożyła w imieniu wszystkich serdeczne życzenia zaproszonym gościom. Przedszkolaki z tej okazji przygotowały programy artystyczne. Babcie i Dziadkowie mogli podziwiać swoje wnuczęta w różnych formach artystycznych. Były piosenki, wiersze, a także wspaniałe pokazy taneczne. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci obdarowały swoich „dziadków” własnoręcznie wykonanymi upominkami. Kolejną atrakcją były wspólne tańce i zabawy przy muzyce. Frekwencja, jak co roku dopisała. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Przedszkolaki poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym Babciom i Dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.
Po występach goście oraz dzieci zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez mamy oraz pracowników przedszkola.
Mamy nadzieję, że ten dzień na długo pozostanie w pamięci zarówno dzieci jak i dziadków!
Dziękujemy wszystkim za obecność.
Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tej wspaniałej uroczystości- szczególnie Rodzicom dzieci 4-5-letnich oraz panu Rafałowi Firlejowi za oprawę muzyczną i prowadzenie zabaw. 


                                       Małgorzata Józefczak

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5267429      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia