Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 DZIEŃ DZIECKA2017-06-01  

1 czerwca na terenie naszego przedszkola odbyła się impreza zorganizowana dla naszych przedszkolaków z okazji ich święta. Wszyscy uczestnicy zgromadzili się na placu zabaw około godziny 10.00. Po uroczystym otwarciu przez Panią Dyrektor i złożeniu życzeń dzieciom przez wszystkie Panie, nasi milusińscy zatańczyli do znanych i lubianych utworów. Kolejną atrakcją dla dzieci były zabawy sportowe przygotowane przez pracowników przedszkola, np. przeciąganie liny, tor przeszkód, które oczywiście były przeplatane tańcami i słodkimi niespodziankami, które ufundowane zostały przez Radę Rodziców. Z uśmiechem na twarzach dzieci zajadały owoce, a także lody z czekoladą. Słodką niespodzianką były także lizaki, które zostały rozdane dzieciom po obiedzie przez Panią Dyrektor.
Dzięki sprzyjającej pogodzie, cała impreza dla dzieci przebiegła bez niespodzianek. Dzieci były zadowolone, uśmiechnięte i żałowały, że Dzień Dziecka nie może trwać dłużej.


Wiktoria Wawrowicz

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4448041      online: 4

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia