Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> KLASY GIMNAZJUM
         IMIENINY:
 Dzień komiksu!2016-12-06  

   Superbohaterzy uratowali szkołę przed nudą! Podczas Dnia Komiksu, każdy entuzjasta superbohaterów znajdzie coś dla siebie.

   Tegoroczne obchody Dnia Komiksu zorganizowały dziewczyny z Samorządu Gimnazjalnego. Podczas przerw pomiędzy lekcjami, można było odwiedzić stoisko z testem o bohaterach komiksowych opowieści. Uczniowie odpowiadali na pytania o pochodzenie herosów, ich działalność, miejsce zamieszkania i prawdziwą osobowość. Przydatna była również wiedza o wrogach, pomocnikach, supermocach i jak dani bohaterowie lub metaludzie te moce otrzymali. Niezbędna okazała się też znajomość charakterystycznych cech postaci, jej kostiumu, broni, czy ekwipunku. Za prawidłową odpowiedź uczestnicy otrzymywali słodką nagrodę.

Każda klasa gimnazjalna wykonała gazetkę na temat wylosowanego superbohatera. Gazetki przybliżyły nam postacie takie jak Spiderman, Kapitan Ameryka, Iron Man, czy Flash.

   Wszyscy świetnie bawili się podczas quizu, używając najważniejszej supermocy każdego ucznia- własnej głowy!

                                                                       Zdjęcia z Dnia Komiksu! 

                                                                                   Sprawdź!

redaktor: Moniek  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 3924922      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia