Strona główna -> BIBLIOTEKA PUBLICZNA
         IMIENINY:
 Ferie w bibliotece 20142014-02-10  
Tradycyjnie, jak co roku, podczas zimowej przerwy w zajęciach szkolnych Biblioteka Publiczna w Mochach zaprosiła dzieci na zimowe spotkania pn. "Ferie w Bibliotece". Zajęcia odbywały się w dniach od 3 do 7 lutego br. Na uczestników czekało wiele atrakcji i każdy dzień niósł za sobą nowe wyzwania.
Biblioteczne ferie rozpoczęły się od zabaw integracyjnych pod hasłem "Witamy Was, w bibliotece warto spędzać czas!". Drugi dzień upłynął pod hasłem "To, co oglądałem i usłyszałem szybko zilustrowałem". Tegoroczna "biała zima" nam nie dopisała, dlatego też feriowicze wirtualnie przenieśli się do krainy śniegu. Był to dzień, kiedy w bibliotece "padał" śnieg oraz powstały małe i duże postaci pingwinów. Środa poświęcona została zabawom ruchowym w myśl zasady "Ruch to zdrowie". Dużym zainteresowaniem cieszyła się m. in. nietypowa gra planszowa, którą w całości "wyprodukowali" feriowicze. "Smacznie zjem, to co przygotuję" to hasło czwartego dnia bibliotecznych ferii. Uczestnicy wspólnie przygotowali poczęstunek z kolorowych kanapek i herbaty zachowując przy tym zasady savoir vivre przy stole. Ostatniego dnia powstały "Balonowe zwierzaki-cudaki", które oprócz drobnych upominków uczestnicy zabrali ze sobą do domu. Spotkaniom towarzyszyło wiele radości i dobra zabawa.


redaktor: Rozalia L.  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4896555      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia