Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
 Festyn nas zmobilizował?!2013-08-15
Mecz rozegrano podczas Festynu Parafialnego na mocheńskim stadionie, więc ochota do gry była większa. Wprawdzie z trudem zebraliśmy skład w tym wakacyjnym okresie i, gdyby nie to, że obie ekipy zasilił jeden zawodnik "nie oldbojowy", to nie mielibyśmy żadnego zmiennika. A rywale dopisali liczniej i wiadomo, że grać potrafią, wszak w Osiecznej "TĘCZA-OSA" wygrała z nami 4-2.

I już pierwsze akcje potwierdzały, że maja ochotę wygrać i u nas. Jednak po nich to piłkarze "RAMOLA" przejęli inicjatywę i naprawdę mocno przycisnęli gości, którzy długimi momentami nie potrafili wyjść z własnej połowy. Okazji do strzelenia goli było bardzo dużo, ale wykorzystaliśmy tylko jedną. Niestety w ostatniej akcji pierwszej połowy, goście pokazali, jak grać skutecznie i wyrównali.

Druga połowa była jakby lustrzanym odbiciem pierwszej. Najpierw to rozpędzony "RAMOL" zmarnował dwie doskonałe okazje, a potem goście co chwila stwarzali sobie okazje do strzelania goli. I strzelili, ale tylko 2, bo mogli jeszcze kilka. Na szczęście gospodarze ocknęli się szybciej i końcówka znów należała do nich. Wydawało się, że nie mamy już sił, a jednak, chyba zmobilizowani faktem, że na trybunach są życzliwi kibice, wykrzesali resztki sił i... strzelamy 2 gole, przechylając szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Rewanż się udał! Mecz, w dodatku prowadzony przez świetnie sędziującego arbitra i w bardzo sportowej atmosferze, mógł podobać się chyba i obserwującym, uczestnikom PARAFIADY 2013 - czytaj  TUTAJ.