Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 FESTYN RODZINNY 20182018-06-10  

10 czerwca, w piękny słoneczny dzień, zebraliśmy się na placu przedszkolnym na corocznym Festynie Rodzinnym. Każdy zniecierpliwiony i uśmiechnięty czekał na rozpoczęcie. Zaczęliśmy, jak zwykle, od malowania twarzy kolorowymi kredkami. Było wesoło i tłoczno. Punktualnie o godzinie piętnastej rozpoczęły się występy artystyczne naszych milusińskich. Przedszkolacy pięknie wystrojeni stali na scenie, śpiewali, tańczyli oraz recytowali. Każda grupa chciała się pokazać z jak najlepszej strony – i to zrobiła – a goście byli zachwyceni. My przy okazji dziękujemy Pani Anecie za zamówienie, a Radzie Rodziców za opłacenie tiulowych spódniczek dla dziewczynek (są cudne :*).
Po występach przyszedł czas na regenerację sił - więc ustawiły się dłuuugie kolejki do stoisk z hot – dogami, kiełbaskami z grilla oraz najpyszniejszym ciastem w świecie – ciastem naszych mam. W międzyczasie można było nabyć cegiełki na rzecz przedszkola i wylosować różne drobiazgi. Atrakcji była cała masa – wata cukrowa, bańki mydlane, kolorowe balony, lody, a także zabawy z animatorami, w których udział brali także Rodzice. Czas biegł szybko i nawet się nie obejrzeliśmy jak kres zabawy dobiegł końca, a dodatkowo wygonił nas deszcz. Mimo szybkiego zakończenia, imprezę uważamy za udaną – przyszło dużo gości i świetnie się bawiliśmy.
Dziękujemy wszystkim, którzy – mimo żaru lejącego się z nieba – z uśmiechem i cierpliwością pomogli nam w przygotowaniach do festynu. Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców oraz przyjaciołom przedszkola. Jesteśmy wdzięczni – DZIĘKUJEMY !!!

Barbara Matysiak

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 5016367      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia