Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 Festyn rodzinny2012-06-03  

FESTYN RODZINNY POD HASŁEM „MAMO, TATO BAW SIĘ Z NAMI”

03.06.2012 roku w przedszkolu Samorządowym w Mochach odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „Mamo, Tato baw się z nami”. Powoli tradycją staje się wspólne świętowanie Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca. Połączenie tych świąt owocuje wspólną zabawą całej rodziny – nie tylko przedszkolnej.

Organizator imprezy – Rada Rodziców przy współudziale rodziców dzieci 3, 4 – letnich już od rana krzątała się na placu przedszkolnym przygotowując zaplecze uroczystości. Rozstawione namioty, trampolina, rowerki oraz przystrojony plac zapraszały do wejścia i zatracenia się w zabawie. Można było pomalować twarze czy odwiedzić stoiska z niespodziankami dla dzieci lub gastronomiczne. Rodzice najmłodszych przedszkolaków spisali się wspaniale i upiekli wyśmienite ciasta, a nasze Panie kucharki miały pełne ręce roboty.

Nie mogło się obyć bez występów naszych milusińskich. Grupy pod przewodnictwem swoich pań (Danki, Joli, Anety i Agnieszki) przygotowały wiersze, piosenki i tańce uświetniając ten wyjątkowy dzień. Nie obyło się również bez zaakcentowania tego, że jesteśmy – jako kraj – gospodarzami mistrzostw Europy w piłce nożnej EURO 2012 i pokazania, że zawsze kibicujemy naszej drużynie.

Dziękujemy jednak panu Darkowi za oprawę muzyczną, panu Grzegorzowi za konferansjerkę, pani dyrektor Barbarze Utrata za przyjęcie gości w progi przedszkola, nauczycielkom za przygotowanie dzieci do uroczystości, obsłudze za pomoc w kuchni i oczywiście rodzicom i dzieciom bez których nic by się nie udało. Z niecierpliwością czekamy na kolejny Festyn Rodzinny.

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4939969      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia