Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 FESTYN RODZINNY2013-06-04  

02.06.2013 roku w Przedszkolu Samorządowym w Mochach odbył się Festyn Rodzinny pod hasłem „WSZYSTKIE DZIECI NASZE SĄ”. Tradycją już jest wspólne świętowanie Dnia Matki, Dnia Dziecka i Dnia Ojca podczas festynu, dzięki czemu panuje rodzinna atmosfera i wspaniała zabawa dzieci wraz z rodzicami.

Już od samego rana trwały przygotowania do festynu, czemu sprzyjała ładna pogoda. Rada Rodziców i rodzice najmłodszych dzieci /3-latków/ pod przewodnictwem Pani Danki bardzo się zaangażowali w organizację imprezy. Pomagali w ustrojeniu sali wiejskiej w balony i kolorowe kwiaty, ustawieniu namiotów na punkty gastronomiczne, stolików i ławek dla gości, przygotowali niespodzianki dla dzieci ufundowane przez rodziców, a także ustawili trampolinę i rowerki dla dzieci. Można było pomalować twarze oraz zrobić tatuaż. Rodzice maluszków upiekli pyszne ciasta, nasze Panie kucharki przygotowały hot-dogi oraz chlebek ze smalcem i ogórkiem, a tatusiowie piekli kiełbaski z grilla. Wszyscy rodzice i organizatorzy spisali się na medal.

Część artystyczna odbyła się w sali wiejskiej, gdzie na scenie występowały dzieci z przygotowanymi wierszami, piosenkami i tańcami w pięknych przebraniach. Za swoje występy rodzice i przybyli goście podziękowali gromkimi brawami. Dzieci zaprezentowały również układy taneczne, których nauczyły się podczas zajęć tanecznych z Panią Magdą w naszym przedszkolu. Był również pokaz tańca towarzyskiego dzieci ze Szkoły Tańca Latina w Wolsztynie. Nad oprawą muzyczną oraz zabawami i konkursami dla dzieci i rodziców czuwał Pan Grzesiu, za co mu bardzo dziękujemy.

 

 

redaktor: Redakcja Przedszkola  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4940023      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia