Strona główna -> ZESPÓŁ SZKÓŁ -> GIMNAZJUM
 Gmina zdobyta!2017-01-09

Dnia 09.01. 2017 r. odbyły się Mistrzostwa Gimny w Siatkówce chłopców. W zawodach brały udział 4 drużyny: z Bucza, Kaszczoru, Przemętu i oczywiście z Moch.

Po losowaniu odbył się pierwszy mecz, Kaszczor kontra Bucz. Mecz był bardzo wyrównany, jednak po trzech długich setach, ostatecznie 2-1 wygrała szkoła z Bucza.
W następnym meczu do walki stanęły Przemęt i Mochy, pomimo bardzo dobrego przygotowania techniczengo chłopców z Przemętu wcale nie było im łatwo pokonać naszych chłopaków. Finalnie jednak to Przemęt zakończył mecz, wygrywając 2:0.
W kolejnej rozgrywce znów pojawili się nasi koledzy, którzy tym razem stanęli do walki z Kaszczorem. Po przegranym secie nasza reprezentacja wzięła się w garść i pokazała na co ich stać wygrywając mecz 2:1.
Tuż po nich na boisko wkroczyli uczniowie z Przmętu i Bucza. Tutaj już szkoła z Bucza nie pokazała tyle co w pierwszym meczu i po długich zmaganiach przegrali z Przemętem 2:0.
Pod koniec do walki ponownie stanął Bucz, lecz tym razem z naszymi chłopakami. Po dobrym meczu z Kaszczorem, nasi koledzy bez większego trudu pokonali przeciwników.
W ostatnim meczu mogliśmy zobaczyć Przemęt kontra Kaszczor. Pierwszy set zwyciężyła reprezentacja z Przemętu jednak szybko otrzymali kontrę ze strony Kaszczoru, przegrywając drugiego seta. Pomimo wszystko udało im się ten mecz rozstrzygnąć w trzecim secie, finalnie wygrywając 2:1.

Podsumowując na poszczególnych miejscach uplasowały się następujące drużyny:

I miejsce: Przemęt

II miejsce: Mochy

III miejsce: Bucz

IV miejsce: Kaszczor

Nasi koledzy wraz z Przemętem zmierzą się w Mistrzostwach Powiatu, Trzymamy kciuki !