Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM DLA PRZEDSZKOLAKÓW2018-04-26  

26 kwietnia w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie odbył się II Gminny Przegląd Piosenki w Języku Angielskim, którego organizatorem było Przedszkole Samorządowe w Przemęcie. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci 5, 4 i 3 letnie: Maja Gorzelniak, Zosia Bździak, Lena Wróbel, Pola Pawłowska, Marzenka Szymańska, Adrianna Eliasz, Tymoteusz Szymański, Wiktoria Miszczak.
Celem przeglądu było:
- propagowanie śpiewu, jako formy wyrażania siebie oraz rozwijania słownictwa,
- kształcenie wymowy,
- wzbudzanie zainteresowania nauką języka angielskiego.
Z wielkim zainteresowaniem oglądaliśmy kolorowe występy innych uczestników konkursu. Nareszcie nadeszła ta wielce wyczekiwana chwila.
Nasi mali artyści wkroczyli na scenę i przepięknie wykonali dwa utwory pt. „You Are My Sunshine” i „Five Little Monkeys”. Szczęście, radość i duma rozpierała nas oglądając przedszkolaków w akcji. Za swój występ wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz słodycze.
Dumni i szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola. Po powrocie nerwy opadły i ogarnęło nas wszystkich niesamowite zmęczenie. Dzień ten przepełniony wrażeniami pozostanie na długo w naszej pamięci i z chęcią weźmiemy udział w przyszłorocznym konkursie.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy wspaniałych występów.


Małgorzata Józefczak

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4545966      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia