Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Gminny Turniej Wiedzy Pozarniczej2018-03-06  

Dnia 6 marca 2018 roku czterech uczniów reprezentowało naszą szkołę na etapie gminnym Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom”. Organizuje go Urząd Gminy Przemęt wspólnie z Oddziałem Gminnym Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Przemęcie. 

Eliminacje gminne OTWP przeprowadzono w dwóch grupach wiekowych. W pierwszej grupie wiekowej – szkoła podstawowa, były nasze uczennice Patrycja Hajduk, która zajęła I miejsce oraz Anastazja Majewska, która zajęła V miejsce. Obydwie zakwalifikowały się do etapu powiatowego. 

W drugiej grupie wiekowej – SP kl. VII i Gimnazjum, startował Mateusz Dworzański, który zajął III miejsce i pojedzie na etap powiatowy oraz Miłosz Dreier, któremu niestety się nie udało zakwalifikować do wyższego etapu. 

Komisję stanowili Przedstawiciele Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wolsztynie. Nad całością czuwał Prezes OGZ OSP w Przemęcie pan Józef Pauch. Etap powiatowy OWTP odbędzie się 16 marca 2018 roku w Wolsztynie. Naszej reprezentacji należą się wielkie brawa i gratulacje, bo materiał jest bardzo obszerny i trudny, zawiera historię OSP, specjalistyczne nazewnictwo dotyczące działalności strażaków, nazwy sprzętu oraz korpusy i stopnie w Państwowej Straży Pożarnej.

E. Wita             redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4555885      online: 5

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia