Strona główna -> AZYMUT -> Aktualności
         IMIENINY:
 HKS AZYMUT MOCHY W I LIDZE!2012-05-20  

           W dniach 18-20 maja w Tomaszowie Mazowieckim odbyły się Klubowe Mistrzostwa Polski (runda wiosenna). Zawodnicy rywalizowali i zdobywali punkty dla swoich klubów w biegu sztafetowym, długodystansowym i sprincie. Teren i trasy były w miarę proste, co sprawiło, że zawodnicy dobrzy technicznie nie mieli możliwości wykazania w pełni swoich umiejętności nawigacji. Czynnikiem decydującym była predyspozycja fizyczna (wytrzymałościowa i szybkościowa)

            Na tle rywali z klubów całej Polski dobrze zaprezentowali się zawodnicy HKS Azymut. W pierwszych punktowanych „dwudziestkach”, znalazło się czternastu zawodników naszego klubu, co sprawiło, że po I rundzie z dorobkiem 150 pkt. Klub plasuje się na 8 miejscu, czyli w gronie klubów pierwszoligowych.
 
            Najwyższe miejsca indywidualnie zajęły: Julia Kalitka I miejsce w sprincie, Zofia Galla III miejsce w biegu długodystansowym. Na podium znalazły się również sztafety: KJM- II miejsce (Katarzyna Kalitka, Katarzyna Mirecka, Magdalena Teichert), KM – III m. (Julia Kalitka, Katarzyna Nowacka, Zofia Galla). 
            
             Więcej informacji na stronie internetowej www.kmp2012.pla wyniki poniżej.
 
A.Galla         2 KJM KMP 2012

Gracjan Cupryś na trasie sprintu

III m. sztafeta KM

Julia Kalitka Im. w sprincie

Mikołaj Grabiec na starcie do biegu sztafetowego

na finiszu sprintu Franciszek Galla

Zofia Galla IIIm., Julia Seidel VIm. w longu
pliki do pobrania:
- WYNIKI 1 RUNDY
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 6009531      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia