Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
         IMIENINY:
 Hmmmm....2013-12-05  
Długo zbierały siły po kiepskim starcie siatkarki SOKOŁA, ale czasu tego nie zmarnowały i widać, że forma przyszła i już wiemy, że apetyt zawodniczek z Perkowa nie osłabł. Dobitnie przekonały się o tym mocheńskie siatkarki zwłaszcza w pierwszym secie meczu rozegranego na parkiecie w Przemęcie, w którym nasze zawodniczki zostały dosłownie z niego zmiecione. Najgorsze, że w dwóch kolejnych szok trochę puścił, ale  i w nich nie miały zbyt wiele do powiedzenia i mecz gładko przegrały 3-0!
Ten wynik tylko z jednego powodu może mnie cieszyć, ...że po podobnej porażce Przemętu z Błotnicą (patrz WYNIKI), tabela wygląda tak, że od samego jej analizowania dostaje się wypieków na twarzy i z niecierpliwością czeka na dalszy rozwój wydarzeń.
Przed nami teraz Turniej o Mistrzostwo Powiatu w mocheńskiej hali, w którym już bez żadnych limitów wiekowych zmierzy się ze sobą 6 siatkarskich ekip i rywalizacja ta zapowiada się nie mniej interesująco. Zapraszam więc już w niedzielę, 8 grudnia od godz. 10.00.
pliki do pobrania:
- W Y N I K I
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4893410      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia