Strona główna -> RAMOL -> PIŁKA NOŻNA
         IMIENINY:
 I miejsce w Zbąszynku!!!2017-10-14  
Do Turnieju zgłosiło się 5 siedmioosobowych zespołów, ale w ostatniej chwili wycofała się drużyna oldbojów Znicza Obry i na dwóch, świetnie przygotowanych trawiastych boiskach równolegle rywalizowały 4 ekipy. Było to nie tylko ułatwienie organizacyjne, ale i sprawiedliwe rozłożenie zmęczenia u wszystkich drużyn.
W pierwszej rundzie los sparował ze sobą drużynę gospodarzy - TKKF Semafor Zbąszynek i Oldboys Nowy Tomyśl. Lepsi okazali sie przyjezdni, wygrywając 3-1.
Na drugim boisku RAMOL pewnie pokonał drużynę Kamienia - 2 -0, chociaż powinien znacznie okazalej, bo szans nie brakowało. Tym chyba tylko właśnie lepszej skuteczności mieliśmy niedostatek. Bo, jak chyba nigdy mieliśmy naprawdę mocną "paczkę", zarówno ilościowo, jak i jakościowo. Ba, nawet bramkarzy mieliśmy dwóch.
Tę moc potwierdziliśmy i w drugim meczu, tym razem z gospodarzami, wygrywając "tylko" 2-1, bo i tym razem szans na okazalsze zwycięstwo sporo zmarnowaliśmy. W meczu równoległym Kamień pokonał Nowy Tomyśl i RAMOL objął prowadzenie w Turnieju.
W ostatniej rundzie wyczerpany TKKF znów uległ, tym razem aż 1-5 ekipie z Kamienia, która kończyła Turniej z 6 pkt i czekała na wynik meczu RAMOLA z Nowym Tomyślem. Czuło się presję szansy na wygranie Turnieju u naszych zawodników i mimo prowadzenia, gra była nerwowa i o dobre szanse tym razem było trudniej, zwłaszcza kiedy straciliśmy bramkę z rzutu karnego podyktowanego przez sędziego bardzo dyskusyjnego rzutu karnego. Wynik sięjednak nie zmienił i 7 pkt dało RAMOLOWI zwycięstwo w Turnieju!


Gospodarze ze Zbąszynka byli bardzo gościnni nie tylko na boisku i przyjęli nas po królewsku racząc niezwykle smacznym podwójnym posiłkiem regeneracyjnym, któremu towarzyszyła nie mniej regeneracyjna popitka. A że i pogoda była po prostu wymarzona, to tego dnia byliśmy zadowoleni ze wszystkiego. Dziękujemy organizatorom, kolegom z innych drużyn, sędziom (wybaczamy nawet tego karniaka) i opatrzności za pogodę.
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4896105      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia