Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
         IMIENINY:
 I znów 3-1!2013-11-15  
Pierwszy w tym sezonie mecz nasze siatkarki z rywalkami z Radomierza rozpoczęły bardzo dobrze i pewnie wygrały pierwszego seta do 14. To niestety znów spowodowało spore rozprężenie i w drugim secie to przyjezdne od samego początku dominowały, by ostatecznie wyraźnie seta wygrać i mecz niejako zacząć od nowa.
Trzeci set jest zawsze ważny, bo na pewno daje punkt. Na szczęście nasze siatkarki powtórzyły scenariusz z ostatniego meczu i dwa kolejne sety przechyliły dość wyraźnie na swoją stronę, ale przewagę uzyskując dopiero w ich końcówkach.
Zainkasowały jednak kolejne 3 punkty i z kompletem za trzy mecze umocniły się na pozycji lidera tabeli, pokazując, że wcale nie zamierzają w tym roku z triumfu w LIDZE rezygnować, zwłaszcza, że konkurentki punkty już potraciły.Z ostatniej chwili: w poniedziałkowym meczu siatkarki Radomierza także 1-3 uległy drużynie z Przemętu.
pliki do pobrania:
- WYNIKI
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 0Strona:    dodaj komentarz

 liczba odwiedzin: 4893439      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia