Nie porażka boli najbardziej...2012-12-04  

Jeszcze pierwsza połowa przebiegała w miare normalnie i dominowały emocje sportowe. Zawodnicy RAMOLA podjęli walkę z trudnym rywalem i mimo iż byli słabsi, to wreszcie potrafili stwarzać sytuacje, a nawet strzelać bramki. Nawet wynik 3-5 wciąż dawał nadzieję, że meczu nie muszą wygrać włoszakowiccy faworyci.

W drugiej jednak z nieustannych pretensji do sędziego uczynili element taktyki. To żałosne skamlenie i to przy czterobramkowym prowadzeniu!!! było  irytujące i po prostu niesmaczne. Może kibice jakoś przełknęliby to zachowanie, gdyby praca sędziego była zła. Ale była dobra, a nawet bardzo dobra, zważywszy że tym razem musiał to robić w pojedynkę.

Nie będę się jednak pastwił nad kolegami z "SOKOŁA", widocznie remis w pierwszym meczu zaszkodził im bardziej niż sądziłem i przyjechali wygrać za wszelką cenę! No cóż, styl nie musi mi się podobać. Gratuluję więc zwycięstwa, bo byli lepsi nie tylko w gębie. Wynik 9-3 świadczy o tym dobitnie. Po prostu zagramy kolejny mecz, z którego będziemy mogli cieszyć sie grą, bez względu na wynik.redaktor: Naczelny