PARAFIADA 20132013-08-15  
Tradycyjnie Mszą na stadionie, Ksiądz Proboszcz Ryszard Penczyński rozpoczął czwartkowe świętowanie Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Parafianie oczywiście zjawili się tłumnie, by po wspólnej modlitwie rozpocząć doroczne biesiadowanie w gronie rodziny i znajomych.

Znów była okazja, by zrelaksować się po trudach pracy, zwłaszcza że trwa letnia kanikuła. A że przy okazji można wesprzeć parafialną kasę, bo wiadomo że dochód z Festynu zostanie właściwie zagospodarowany, to ochoczo nabywano jadło i napoje. Zwłaszcza te drugie szybko humor poprawiały i tym chętniej przyglądano się różnorakim zmaganiom zorganizowanym tego dnia dla ludzi w różnym wieku. Miały swoje okazji do rozrywki i dzieci i dorośli. Piłkarscy oldboje "RAMOLA" stoczyli piękny pojedynek z "TĘCZĄ-OSĄ" Osieczna, który w dodatku wygrali 3-2. O meczu piszemy TUTAJ.

Kiedy już wszyscy nabrali wystarczającej ochoty, zabawa rozgorzała na dobre przy muzyce. Tańce i śmiechy słychać było do późnych godzin nocnych.redaktor: Naczelny