Integracja czwartoklsistów...2016-10-27  

Dnia 27 października 2016 r., klasy czwarte z wychowawcami wybrały się na wycieczkę do Zielonej Góry. Wyruszyliśmy o godzinie 8.15. Uczestnicy wyjazdu już w autokarze zabrali się do realizacji głównego jej celu- integracji.

Pierwszym punktem programu była wizyta w Aquaparku. Z niewielkiej przestrzeni autokaru nagle wkroczyliśmy do potężnego obiektu, w którym królowała woda. Tutaj mogliśmy się naprawdę pobawić. Pluskaliśmy się dwie godziny, aktywnie wykorzystując wszelakie wodne atrakcje. Zabawa była doskonała i poczuliśmy się naprawdę zintegrowani. Jak wiadomo długa kąpiel silnie pobudza apetyt, więc udaliśmy się do McDonald’sa uzupełnić niewątpliwe ubytki energii, a poza tym to przecież „obowiązkowy” punkt każdej wycieczki.

Następnie poszliśmy do Cinema City i po zaopatrzeniu w „niezbędny” popcorn zasiedliśmy w bardzo wygodnych fotelach, by obejrzeć film pt. „Bociany”, których, jak wiemy, głównym zajęciem od zarania dziejów jest przynoszenie rodzicom dzieci... Film bardzo nam się podobał, był zabawny, ale nie zabrakło też scen wzruszających i pouczających.

Niestety czas biegł nieubłaganie i pora była wracać do domu. Droga powrotna przebiegała w atmosferze absolutnej integracji, bardzo miło było ze sobą przebywać.

GALERIA ZDJĘĆ

Wycieczka udała się w stu procentach, jej cel został zrealizowany. Zadowoleni wróciliśmy do domu. Może niedługo będziemy mieli okazję na kolejny wspólny wyjazd?

Jolanta Piosik              redaktor: Naczelny