GMINNY PRZEGLĄD PIOSENKI W JĘZYKU ANGIELSKIM2019-05-08  

8 maja 2019 roku w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Przemęcie odbył się III Gminny Przegląd Piosenki Angielskiej Przedszkolaków, w którym brało udział 9 Oddziałów Przedszkolnych: z Przemętu, Bucza, Starkowa, Radomierza, Moch, Kaszczoru, Perkowa, Popowa Starego i Nowej Wsi. Uczestników konkursu powitał organizator – Dyrektor Przedszkola Samorządowego w Przemęcie Elżbieta Grygiel-Tórz wraz z Zastępcą Kierownika Wydziału Oświaty, Promocji, Turystyki i Sportu w Gminie Przemęt Joanną Karkowską. Przegląd piosenki został przeprowadzony w czterech kategoriach wiekowych 3, 4, 5 i 6 latków.
W tym roku nasze przedszkole reprezentowały dwa zespoły. W grupie 5-latków wystąpiły: Julia Bartkowska, Zosia Bździak, Maja Gorzelniak oraz Kalina Niedzielska. Natomiast w grupie 4-latków zaprezentowały się: Iga Napieralska, Sandra Pabich i Nadia Sisiak. 
Dziewczynki znakomicie poradziły sobie z zadaniem. Pięknie zaśpiewały i zatańczyły, za co otrzymały zasłużone nagrody i dyplomy. Cała widownia była pod ogromnym wrażeniem obydwóch występów. Jesteśmy bardzo dumni z naszych przedszkolaków.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom!


Jagoda Pauchredaktor: Aneta Hamrol