FESTYN RODZINNY2019-06-02  

W niedzielne popołudnie 2 czerwca, teren przed Przedszkolem w Mochach tętnił życiem. Już po raz kolejny zorganizowano tutaj Festyn Rodzinny z mnóstwem atrakcji dla dzieci i ich rodziców. Zaczęliśmy, jak zwykle, od malowania twarzy kolorowymi kredkami. Było wesoło i tłoczno. Punktualnie o godzinie piętnastej rozpoczęły się występy artystyczne naszych milusińskich. Przedszkolacy pięknie wystrojeni stali na scenie, śpiewali, tańczyli oraz recytowali wiersze. Każda grupa chciała się pokazać z jak najlepszej strony – i to zrobiła – a goście byli zachwyceni. Po występach przyszedł czas na regenerację sił - więc ustawiły się długie kolejki do stoisk z hot – dogami, kiełbaskami z grilla oraz najpyszniejszym ciastem w świecie – ciastem naszych mam.
W międzyczasie można było nabyć cegiełki na rzecz przedszkola i wylosować różne drobiazgi. A atrakcji nie brakowało. Na terenie przed przedszkolem stanęły wielkie dmuchane zamki do skakania, przygotowano wiele ciekawych konkurencji sportowych i zabaw prowadzanych przez animatorów z firmy AniMiś. Na zakończenie, ku wielkiej radości dzieci odwiedziły nas Myszka Miki i Minnie. Czas biegł szybko i nawet się nie obejrzeliśmy, jak kres zabawy dobiegł końca. 

Dziękujemy wszystkim, którzy – mimo żaru lejącego się z nieba – z uśmiechem i cierpliwością pomogli nam w przygotowaniach do festynu. Szczególne podziękowania należą się Radzie Rodziców, rodzicom dzieci z grupy pani Anety i Basi oraz wszystkim przyjaciołom przedszkola. Jesteśmy wdzięczni – DZIĘKUJEMY !!!

Małgorzata Józefczakredaktor: Aneta Hamrol