Strona główna
 Turniej Andrzejkowy 20162016-12-13

26 listopada w naszej szkole odbył się Turniej Andrzejkowy. Drużyny dziewcząt z Obry, Moch i Przemętu zmierzyły się ze sobą na boisku do piłki siatkowej. Turniej został zorganizowany przez dziewczyny z klasy IIa Izabelę Papież, Monikę Janusz, Natalię Guzik, Karolinę Fajfer i Wiktorię Walczybok, w ramach projektu, którego opiekunem była p. Barbara Kuczyk.

Na rozgrzewkę, dziewczyny zatańczyły układ choreograficzny do piosenki "Tsunami”. Jako pierwsze na boisku stanęły dziewczyny z Obry i Moch z klasy II gimnazjum. Drużyna z Moch wygrała 2:0, w pierwszy secie z przewagą 21:14, potem drugim 21:4. Następnie na boisko weszły gimnazjalistki z Przemętu i dziewczyny z III klasy gimnazjalnej Moch. Gimnazjalistki z naszej szkoły wygrały 2:0 w pierwszym secie z przewagą 21:11, a w drugim 21:17. Potem mecz rozegrały dziewczyny z Obry i Przemętu z wygraną 2:1 tych pierwszych. W pierwszym secie 10:21, w drugim 21:8 i w trzecim 16:14. W kolejnym meczu zmierzyły się ze sobą obie drużyny Moch - gimnazjalistki z trzeciej klasy i drugiej. Mecz wygrały dziewczyny z III klas 2:0, w pierwszym secie 21:11, w drugim 21:17. Przedostatni mecz należał również do dziewczyn z III klasy. Wygrały z Obrą 2:0. (21:17, 21:8) W ostatnim meczu wygrały dziewczyny z II klasy gimnazjum w Mochach. Przemęt przegrał 0:2. Wynik pierwszego seta to 21:11 dla Moch, wynik drugiego seta, również dla Moch 21:17.

Po meczach dziewczyny rozdały uczestniczkom babeczki z andrzejkowymi wróżbami. Nastąpiło ogłoszenie wyników i wręczenie medali. Czwarte miejsce zajął Przemęt. Brązowe medale otrzymały dziewczyny z Obry. Drugie miejsce należało do II gimnazjum z Moch. Turniej wygrały dziewczyny z Moch, z III gimnazjum. Gratulujemy!