Strona główna
         IMIENINY:
 Akcja PSU na BUDĘ2017-11-13  

    Zbliża się zima, więc jak co roku w naszej szkole rusza Akcja PSU na BUDĘ. Jest to już IV wolsztyńska akcja organizowana przez Stowarzyszenie "Inicjatywa dla Zwierząt". Ma ona na celu pomoc bezdomnym zwierzętom, które z różnych względów nie mają swojego domu i zimę spędzą w wolsztyńskim Przytulisku. Każdy może przyłączyć się do akcji, jeśli tylko nie jest mu obojętny los porzuconego psa czy kota.

    Przytulisko najbardziej potrzebuje karmy suchej i mokrej, koców, kołder, ręczników, legowisk, smyczy, obroży, szelek, misek i tym podobnych akcesoriów. Zbiórka w szkole będzie trwała do końca listopada. Dary dla naszych czworonożnych przyjaciół można przynosić do biblioteki szkolnej i przekazać je pani Władysławie Kruk lub do pokoju nauczycielskiego w budynku C i tam oddać je w ręce pani Lidii Kluczyńskiej. Po zakończeniu zbiórki wszystkie dary zostaną zawiezione do wolsztyńskiego Przytuliska, które znajduje się przy ul. Zielonej (w rejonie ogródków działkowych).

    Gorąco zachęcamy do okazania serca potrzebującym "bezdomniakom". Liczymy na Waszą bezinteresowną pomoc!!!


                                                      Szkolne Koło Wolontariatu: Lidia Kluczyńska i Władysława Kruk

 

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4066286      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia