Strona główna -> SZKOŁA PODSTAWOWA -> WSPÓLNIE
         IMIENINY:
 Jak to przy święcie...2016-10-13  

Dnia 13 października 2016r. o godzinie 1400 w szkolnej hali sportowej miał miejsce apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Na uroczystość zostali zaproszeni wszyscy pracownicy naszej szkoły oraz emerytowani nauczyciele i goście specjalni.

Jak zwykle zaczęliśmy od wprowadzenia pocztu sztandarowego i hymnu państwowego. Następnie konferansjer powitał nauczycieli, gości oraz uczniów. Gdy wszystkich powitano, odbyło się pasowanie pierwszych klas szkoły podstawowej. Pierwszaki recytowały wierszyki i śpiewały piosenki. Po części artystycznej uczniowie ustawili się w szeregu na środku sali a pani dyrektor dokonała pasowania słowami: „Pasuję Cię na ucznia szkoły podstawowej w Mochach”. Nowicjusze otrzymali również drobne upominki i książeczki SKO.

Kiedy pasowanie się skończyło, gimnazjaliści odegrali scenkę, w której zastanawiają się nad prezentem dla nauczycieli. Następnie pani dyrektor, Małgorzata Zielińska odczytała życzenia dla pracowników szkoły a uczniowie rozdali im prezenty.

FOTOGALERIA

Po uroczystościach, pracownicy razem z gośćmi udali się na obiad i kawę do restauracji „Stara Mleczarnia”.

Martyna Płatników           

redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 2Strona:  1  dodaj komentarz

  re e2016-10-25 19:47:36

Szkoda, że niektórzy potrafią tylko interesować się pieniędzmi, a nie doceniają trudu i poświęcenia nauczycieli. DEN jest nie tylko świętem nauczycieli, ale także innych pracowników oświaty (dotyczy ono również kucharek pracujących w szkolnej stołówce). Pracownicy oświaty świętowali za własne pieniądze, które pochodzą z funduszu socjalnego (taki fundusz istnieje w każdym zakładzie pracy, który zatrudnia powyżej 20 osób w pełnym wymiarze godzin).

  e2016-10-23 19:20:17

jak byla budowana stołówka to tak zapewniali że można robić tam imprezy a teraz dzień nauczyciela zamiast zrobić w szkole na stołówce to do restauracji ciekawe za jakie pieniądze

 liczba odwiedzin: 3921756      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia