Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 JASEŁKA I ZAJĘCIE OTWARTE W GRUPIE DZIECI 5-6 - LETNICH2016-12-20  

We wtorek 20 grudnia 2016 roku grupa pani Krystyny przedstawiła Jasełka dzieciom i paniom z przedszkola. W środę od samego rana wyczekiwaliśmy zaproszonych gości: naszych rodziców, rodzeństwo, ciocie, babcie. Widzowie dopisali, a było ich aż czterdziestu siedmiu. Cała grupa wcieliła się w postacie Kotów, Kaczek, Górali, Dzieci, Aniołków. Kolęda w osobie Amelki Kruk i Prezenter Wojtek Marciniak prowadzili nas do Jezuska. My tanecznym krokiem witaliśmy Boże Narodzenie. Nasze tańce były przeplatane wspólnym śpiewaniem kolęd. Oddaliśmy pokłon Najwyższemu. Za występ zostaliśmy nagrodzeni gromkimi brawami.
Po Jasełkach zaśpiewaliśmy piosenki świąteczne: "Mikołaj jedzie samochodem", "Święta", "Świeć Gwiazdeczko świeć" i "Dzyń, dzyń, dzwoneczki". Recytując wiersz pt. "Wiesz o Mikołaju" obiecaliśmy poprawę naszego zachowania.
Dziękujemy Paniom i Rodzicom za pomoc w przygotowaniu naszego występu.
Po występie odbyło się spotkanie rodziców z Panią Dyrektor i opiekunką grupy p. Krystyną przy kawie i piernikach własnoręcznie zrobionych przez dzieci. Pani Dyrektor przekazała informacje dotyczące bieżących spraw przedszkola. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła w imieniu całego personelu przedszkola życzenia Świąteczno - Noworoczne.

                                                                                                                                                                                         Krystyna GrabIec

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4448034      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia