Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 JASEŁKA2017-12-21  

21 grudnia 2017 r. dzieci z grupy pani Anety przedstawiły Jasełka dla przedszkolaków i swoich rodziców. Głównym celem tej uroczystości było wprowadzenie uczestników w radosną atmosferę Świąt Bożego Narodzenia, kształcenie umiejętności wyrażania uczuć i przeżyć podczas inscenizacji Jasełek, rozwijanie indywidualnych predyspozycji i uzdolnień aktorskich dzieci oraz nabywanie odwagi, śmiałości podczas występów przed publicznością. Przedstawienie "W stajence" było wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale. Dzieci przebrane w kostiumy postaci z Jasełek recytowały teksty i interpretowały w sposób aktorski swoje role. Sala wypełniona była aniołkami, które śpiewały kolędy, pastorałki, wspaniale recytowały przygotowane wierszyki oraz tańczyły. Do szopki przybyli też pastuszkowie oraz Trzej Królowie. Nasi artyści śpiewali pastorałki i kolędy, wykonywali układy taneczno-ruchowe. Całej tej uroczystości towarzyszyła przepiękna gama kolęd i pastorałek różnych wykonawców. Na koniec dzieci kolędowały wspólnie z rodzicami oraz złożyły im życzenia Bożonarodzeniowe.

Po występie odbyło się spotkanie z rodzicami przy kawie i piernikach własnoręcznie zrobionych przez dzieci. Pani Dyrektor przekazała informacje dotyczące bieżących spraw przedszkola. Na zakończenie Pani Dyrektor złożyła w imieniu całego personelu przedszkola życzenia Świąteczno - Noworoczne.

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4541349      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia