Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 JASEŁKA2018-01-08  

W piątek 5 styczna na zaproszenie dzieci 5-6- letnich i Pani Anety do naszego przedszkola zawitali pierwszoklasiści wraz z wychowawczyniami - Panią Renatą Patalas i Panią Krystyną Grabiec, aby obejrzeć przedstawienie jasełkowe "W stajence" w wykonaniu naszych przedszkolaków. Jasełka wszystkim bardzo się podobały, a aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Pierwszoklasiści wspólnie z nami śpiewali kolędy i tańczyli. Po przedstawieniu nastąpiła integracja dzieci- wspólne zabawy, rozmowy, uściski. Na zakończenie wszystkie dzieci zostały poczęstowane cukierkami.
Bardzo miło Was gościć w progach przedszkola. Dziękujemy


Natomiast w poniedziałek 8 stycznia grupa pani Anety wzięła udział w XXI Gminnym Przeglądzie Widowisk Jasełkowych w Starkowie. Celami Przeglądu były: propagowanie i popularyzacja idei Świąt Bożego Narodzenia, kształtowanie umiejętności wystąpienia publicznego, umacnianie wiary we własne siły, prezentacja umiejętności wokalnych i aktorskich dzieci. Nagrodą za występ były materiały plastyczne oraz dyplom. Gratulujemy wszystkim grupom występującym w przeglądzie, a organizatorom dziękujemy za miłe przyjęcie. 

redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4843048      online: 2

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia