Strona główna -> PRZEDSZKOLE -> Wydarzenia
         IMIENINY:
 KARNAWAŁ W PRZEDSZKOLU2016-02-04  

Dla dzieci bal karnawałowy- bal przebierańców to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. W naszym przedszkolu taki bal odbył się 4 lutego. Dzieci od samego rana przekraczały próg przedszkola w różnorodnych barwnych strojach. Najwięcej dziewczynek ubranych było w balowe suknie księżniczek i wróżek, zaś chłopcy najczęściej wybierali strój Spidermana, pirata, policjanta, strażaka.
Uroczystego otwarcia balu dokonała Pani Dyrektor Barbara Utrata, która przywitała wszystkich przebierańców. Po wielkiej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy rytmach wesołej muzyki. Następnie dzieci obejrzały spektakl teatralny "Baśń o dobrym Serungalu" w wykonaniu aktorów ze Studia Artystycznego "Arlekin". Dzieci z uwagą oglądały teatrzyk o ubogim, młodym rybaku, który postanowił poszukać szczęścia w dalekim świecie. Była to opowieść o miłości i przyjaciołach, którzy nigdy nie zostawią nas w potrzebie oraz o tym, że pomoc i dobro zawsze do nas wraca.
Po przerwie obiadowej przedszkolacy i dzieci, które jeszcze nie chodzą do przedszkola świetnie bawili się przy muzyce, zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorów.
Wspólna zabawa przysporzyła wiele radości naszym pociechom, a to było głównym celem naszego balu.redaktor: Aneta Hamrol  

<- powrót        
 liczba odwiedzin: 4842611      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia