Strona główna -> AZYMUT -> Aktualności
 Klubowe Mistrzostwa Polski w Pilicy2009-05-07
W dniach 7-9 maja w Pilicy odbyła się pierwsza runda Klubowych Mistrzostw Polski w Biegu na Orientację. Udały się na nie i nasze „Azymuciaki”, aby utrzymać mocheński klub HKS „Azymut” Mochy w pierwszej lidze. Zawodnicy z tak zwanych „szesnastek” walczyli także o paszporty na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, która odbędzie się w lipcu.

pierwszym dniu wystartowały sztafety z całej Polski. Naszym sztafetom poszło bardzo dobrze.
W kategorii
KJM
(Sara Jęśkowiak, Małgorzata Musiał, Greta Jęśkowiak) zajęła 5 miejsce i w tym składzie pojawią się na Olimpiadzie.
W kategorii
KM były wystawione dwie sztafety. W pierwszej: Magdalena Grabiec, Klaudia Świniarek, Katarzyna Galla
i w drugiej Katarzyna Mirecka, Zosia Galla i Natalia Żok. Pierwszy skład uplasował się na pierwszym miejscu, a drugi na czwartym.
W kategorii
M
nasza sztafeta czyli Franek i Marek Galla oraz Damian Rychły ukończyła start na 9 miejscu.
W kategorii
MD czyli młodszych chłopców sztafeta Eryka Bednarczyka, Marka Firleja i Eryka Paucha zakończyła jako najlepsza sztafeta w swojej kategorii. Sztafeta w kategorii MJM
, Jacek Galla, Mikołaj Grabiec, Patryk Piosik zajęła 4 miejsce i także zapewniła sobie udział w Olimpiadzie. Druga sztafeta zajęła 7 miejsce, a wjej skład wchodzili Patryk Mały, Szymon Kaczmarek i Mateusz Mały.
W kategorii
OPEN czyli otwartej mieliśmy tylko jedną sztafetę w składzie Kamila Stachowiak, Marta Wilczyńska, Patryk Placek. Sztafeta ta zajęła 5 miejsce.

W drugim dniu odbył się bieg klasyczny nasi zawodnicy też zajęli dobre miejsca. Zosia Galla 9 miejsce, Katarzyna Galla 8 miejsce, Sara Jęśkowiak 5 miejsce, Barbara Nowak 3 miejsce, Eryk Pauch 2 miejsce, Marek Firlej 7 miejsce, Eryk Bednarczyk 9 miejsce, Gracjan Cupryś 1 miejsce, Patryk Piosik 9miejsce, Damian Rychły 5miejsce, Franek Galla 8miejsce.

W trzecim dniu i ostatnim odbył się sprint po parku, gdzie również nasi zawodnicy, zważywszy na poziom imprezy, zajęli wspaniałe miejsca. Zofia Galla 8 miejsce, Katarzyna Galla 7 miejsce, Magdalena Grabiec 10 miejsce, Sara Jęśkowiak 1 miejsce, Greta Jęśkowiak 9 miejsce, Barbara Nowak 2 miejsce, Gracjan Cupryś 4 miejsce, Eryk Pauch 2 miejsce, Eryk Bednarczyk 3 miejsce, Szymon Kaczmarek 8 miejsce, Piosik Patryk 5 miejsce, Damian Rychły 2 miejsce.

Także pogoda, nie tylko wyniki, dopisywała. Było to więc wyjazd z wszech miar udany, bo i miejsce zawodów było naprawdę urokliwe.