Strona główna -> RAMOL -> SIATKÓWKA
         IMIENINY:
 Kobieca Liga Siatkówki rok 22013-10-01  

Przypominamy, że KOBIECĄ LIGĘ SIATKÓWKI, w której w inauguracyjnym sezonie 2012-13 zmierzyły się ze sobą drużyny reprezentujące wsie Błotnica, Mochy i Perkowo, organizują siatkarki z Błotnicy, które w naszej gminie najpóźniej zapałały miłością do tej dyscypliny sportu, ale za to tak wielką, że dotychczasowe dawki adrenaliny związanej z rywalizacją im nie wystarczają, więc postanowiły podążyć drogą wytyczoną przez piłkarzy oldbojów. A Towarzystwo Sportowe "RAMOL" pomocy w przypadku takich inicjatyw nie odmawia, zwłaszcza kobietom, więc nasz portal będzie także w tym sezonie oficjalnym miejscem do publikacji wszelkich spraw z LIGĄ związanych.W tym roku do LIGI dołączyły się drużyny z Przemętu i Radomierza. Tytułu mistrzowskiego bronią mocheńskie siatkarki.

Kilka najważniejszych zasad:
Drużynę mają prawo stanowić wyłącznie kobiety, które ukończyły 24 lata! Mecze rozgrywane będą w salach, które wyznaczą gospodarze meczów. Błotnica i Perkowo podejmować będą ekipy w Przemęcie.

 1. Gra do 3 wygranych setów
 2. Punktowanie:
  3 pkt - za zwycięstwo w wymiarze 3-0 lub 3-1
  2 pkt - za zwycięstwo w wymiarze 3-2
  1 pkt za porażkę w wymiarze 2-3
  0 pkt za porażkę w wymiarze 1-3 lub 0-3
 3. O kolejności w TABELI decyduje kolejno:
  - większa ilość pkt
  - większa ilość zwycięstw
  - większy bilans setów
  - większa ilość wygranych setów
 4. Gospodarze organizują i opłacają sędziów i halę sportową
 5. Pozostałe kwestie związane z ubezpieczeniem, transportem i wszelkimi sprawami logistycznymi drużyny organizują i ponoszą koszty we własnym zakresie

LIGA rusza niebawem. Sprawdź TERMINARZ, w którym zmiany mogą nastąpić jedynie po uzgodnieniu drużyn i poinformowaniu organizatora.

Na pytania i uwagi czekamy w komentarzach:

pliki do pobrania:
- T E R M I N A R Z
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 1Strona:  1  dodaj komentarz

  dzej kej2013-10-24 12:40:26

Brawo za pomysl i inicjatywe! Super laski :)

 liczba odwiedzin: 4896047      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia