Strona główna -> AZYMUT -> Aktualności
         IMIENINY:
 Kolejne medale mistrzostw Polski dla zawodników Azymutu!2015-05-31  

W samym centrum Krakowa rozegrane zostały biegi sprinterskie tegorocznych Mistrzostw Polski. Trasy przebiegały uliczkami starego miasta, krakowskiego rynku, zaś meta usytuowana była przed dworcem głównym i galerią na placu im. Jana Jeziorańskiego. W tej przepięknej scenerii najlepiej z biegaczy HKS Azymut Mochy spisał się Gracjan Cupryś który wywalczył brązowy medal.

W niedzielę w bardzo wymagającym terenie (głębokie jary, strumienie, bagna) w okolicach Krakowa (Bronczowa) odbył się bieg średniodystansowy. Tutaj najlepiej z naszych zawodników zaprezentowała się Zosia Galla, która wywalczyła srebrny medal. W rozgrywanych równolegle Mistrzostwach Polski Masters złoty medal zdobyła trenerka naszego klubu Barbara Nowak.

Redakcja Azymutu     

Dużo więcej na stronie organizatorów... KLIKAJ  I  CZYTAJ
Bartosz Pawlak finiszuje na 3 miejscu

Basia Nowak złota medalistka MP Masters

Gracjan Cupryś brązowy medalista MP w sprinterskim BnO

Gracjan Cupryś

meta w centrum Krakowa

mapa MP2015_sprint_M16

na telebimie można było śledzić poczynania zawodników na trasie

Zofia Galla srebrna medalistka MP w BnO
redaktor: Naczelny  

<- powrót        
Komentarzy: 1Strona:  1  dodaj komentarz

  Japa2015-06-03 14:56:24

Japa mi się otwiera, od nieustającego podziwu, że takie sukcesu odnoszą moi sąsiedzi z wiejskiego, szkolnego klubu! A dodać trzeba jeszcze kolejny medal wywalczył mieszkaniec Moch Bartosz Pawlak i to w najbardziej prestiżowej chyba stawce. GRA-TU-LA-CJE! I niech mi japa wciąż opada!
:)

 liczba odwiedzin: 6009401      online: 1

Copyright © Zespół Szkół w Mochach. - Wszelkie prawa zastrzeżone.
Zezwala się na wykorzystywanie materiałów zamieszczonych w witrynie w innych publikatorach, pod warunkiem podania źródła ich pochodzenia